2017. október 29., vasárnap

++++++!!!!!! :) ...ez egy jó cím! ;)

Nyitom soraim a jó eredményekkel... áttekintő csont szcintigráfia rendben volt, nem mutatott ki semmi olyat, amit ne tudnánk. :) Amit tudunk az meg nagyon kezd betojni, mert az összes létező vizsgálat, amin most gyorsan átestem ezt bizonyítja! :)
Egyébként nem csak ettől vagyok boldog, hanem attól is, hogy a szerdai kemo (ami azért nem keddi, mert az ünnep miatt hamarabb vettek vért és akkor még a fehérvérsejtszám nem állt vissza az ideálisra) nagyon jó volt. Most biztosan sokan hitetlenkedtek, de most komolyan!
Kedden aktívabban összeismerkedtem egy végtelenül kedves és szép, és pozitív, és nagyon klassz csajszival! Egy élmény volt vele elütni azt a cirka 3 órahosszát az onklógián. Később csatlakozott hozzánk egy sorstárs barátnője, aki szintén nagyon kedves és klassz beszélgetőpartner. Annyira belemerültünk a csiripelésbe és a röhögésbe, hogy már attól tartottunk ránk fog szólni valaki, de esküszöm nektek az a pár óra nevetés felért egy gyógyító kezeléssel! Remélem nektek is csajok!!!

Szóval a szerdai nap lett így a kemo folytatása. Ez egy rendhagyó nap volt, egy nagyon kedves barát vitt be reggel kezelésre, jó volt vele beszélgetni. Köszi Attis!
Már nem a piros kemot kaptam, ez már egy új kezelés első ciklusa, a neve HERCEPTIN+TAXOTER és ebből még kettő ilyen kombó lesz hátra.
A Herceptin injekcióval kezdtem, amit combba adnak be 5 perc alatt, mert elég sűrű az anyag. A megfigyelés elvileg 6 órahossza szokott lenni, gyakorlatban ez 5 órácskát jelentett most nekem. Nem volt fájdalmas, a nővérkém nagyon profi volt, de igazából ott minden nővérke nagyon profi. :) Javasolta, hogy otthon, majd borogassam be, mert piros lesz a helye. És valóban. A többi mellékhatást is elmondták, az orvosom és a nővérke is, de szerencsére mindezek rajtam nem jöttek ki. :) Pedig a dokim azzal indított, hogy ez a hármas ciklus rosszabb lesz.
Az infúzióm most gyorsan lement csak 2 órácskába került és ezek voltak benne:
100 ml NaCl 80 mg Solu-Medrol, 1 ampulla Cerucal, 1 ampulla Quamatel
100 ml NaCl 1 ampulla Emetron
100 ml NaCl 1 ampulla Suprastin
500 ml NaCl 150 mg Docetaxel.
Ez a kezelés a fehérvérsejtszámot padlóra dobja, így még könnyebb bármi vírust benyalni. 1 hétig nem nagyon kellene közösségbe mennem, de most még megkockáztatom. A gyerekek is bármikor hazahozhatják a betegséget,ezért inkább próbálom feltölteni a vitamin raktáraimat amennyire csak lehetséges.
Terápia előtt és után két napig kellett szednem 2* Medrolt és 2* Quamatelt és napi 1* Kaldyumot.
A mostani kemonak az előzőkhöz képest semmi mellékhatását nem éreztem. Nem volt hányinger, aludtam, mint a bunda, volt étvágyam végig (néha még sokat is ettem), az izom és ízületi fájdalomból csak annyit érzek, mintha egy jót tornáztam volna. Picit megduzzadtak a nyirokcsomóim a nyakam körül, de nem vészes. Erősnek és kipihentnek érzem most magam, csak az első két napban voltam punnyadtabb a gyógyszerek miatt. Sima és selymes a bőröm és nő a hajam. :) A dokim azt mondta ez már megmarad. ;)
November 2-án vérvétel, ami tuti szuper lesz, mert kemos napom estéjén kaptam egy adag "szívbőljövő" cékla kapszulát, amit ezúton is nagyon köszönök!!! :*
Sok jó dolog történt velem, amióta kiderült, hogy küzdenem kell. Teljesen más szemmel látom a világot, mint azelőtt. Sok olyan értékes embert ismertem meg, akikkel "normális" körülmények között tuti nem találkoztam volna soha.. Én soha nem voltam egy érzéketlen ember, mindig megpróbáltam segíteni másoknak, sokszor akkor is, ha azok nem akarták. Most éppen azt gyakorlom, hogy hogyan segíthetek azoknak, akik nem pozitívak a betegségtudatukkal... direkt nem írom, hogy neg..ak. ;) A mostani kemo kezelésem alatt nagyon sokan voltak az osztályon, sokan kint üldögéltek, arra várva, hogy felszabaduljon egy hely a kórteremben. Ott, ahol 11 beteget felügyelt 1 nővérke... aki minden zord körülmény ellenére tudott mosolyogni a csontsovány nénire éppen úgy, mint a viccelődni próbáló "előszörjövő" férfira és akkor még nem beszéltem arról a kb. velem egyidős anyukáról, aki szinte pattogott az ágyon annyira ideges volt. Azt mondta ő ezt nem tudja megszokni, a helyet, a kemot, a szúrást, azt a 6 órát, a pirosat, ..sírva fakadt többször is .... pedig már csak egy kemot fog kapni és kész és nem kell többet ODA mennie..., de ő nem pozitív, nem befogadó és így a végleges gyógyulásának esélyeit tudat alatt lefaragja. Fogtam a kezét annak ellenére, hogy azt gondoltam, magamnak ezzel nem teszek jót... fogtam addig, amíg beszúrta nővérke az infúziót.
Nem maradt rajtam a terhe, csak jó szívvel tudok rá gondolni, mert akaratlanul is megerősített abban, hogy jó irányba haladok. Nekem még kétszer ODAkell mennem és elfogadnom/befogadnom mindent, amit a gyógyulásom megkövetel.
Kaptam egy videót, "nagyszerűcsajsorstárs"-tól és meg kell osztanom veletek.
Azt gondolom, hogy minden olyan betegséghez, amibe bele lehet halni (azéletbeis), így kellene hozzáállni, ahogyan a főszereplő... és akkor mindenki meggyógyulna...
Mondhatnánk talán azt is, hogy az egész emberiség halálos beteg. Akkor a fejében mindenki átértékelné a fontossági sorrendeket és aztán meggyógyulnának és ...

https://www.facebook.com/nyitottszemmel2017/videos/1153224418140933/





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...