2017. szeptember 10., vasárnap

Heti történések.

Ebben a hétben aztán volt minden, mintha egy hullámvasúton ültem volna. :(
Szétválogatom a jót és a rosszat, jó több volt, mert a mesében is mindig a jó mindig győz! :)
Szóval, mivel nincs kitől megkérdeznem melyikkel kezdjem, kezdem a rosszal, hogy a jó maradjon meg a fejtekben. :)
Hajhullás.., de nagyon. A hét elején mikor kezdődött nagyon rosszul érintett, de szerintem nincs is olyan normális ember, aki a haja elvesztése közben jókedvű lenne. Tehát ennek köszönhetően többször rámjött a sírás, mindegy, hogy hol voltam. Volt amikor vissza tudtam tartani, volt amikor nem. Amikor megkaptam az első kemot és azt mondták ki fog hullani,- de sokáig nem történt semmi és jól is voltam- akkor azt gondoltam nem is olyan sz@r ez.. ki lehet bírni.. Aztán ahogy teltek a "jó" napok egy reggeli készülődéskor kezemben maradt egy csomó haj... megdöbbentem.. elkezdődött.. innentől aztán tényleg mindenki látni fogja, hogy nincs velem minden rendben. Para volt magas fokon.., (pláne, hogy tényleg minden létező szőröd elkezd hullani), egyáltalán nem voltam rá felkészülve, pedig figyelmeztettek rá, de akkoris..
http://hajhullas.info.hu/-kemoterapia-es-hajhullas
Ma volt az utolsó nap, hogy a saját hajammal mehettem bárhová, holnap reggel már kendővel kell eltakarjam a kopasz foltjaimat, mivel a ma esti hajmosás eléggé sokat kihullasztott. Nem tudom érdekel-e valakit, de tényleg a fejtetőről hullik ki leghamarabb a haj.
Egy hét alatt a hajam kb. 70 %-át elveszítettem...
A fodrászomnak nem sok ideje lesz felkészülni a maradék levágására, de nincs más választás, mert annyira hullik, hogy ma már főzni is csak kendőben mertem. Holnap reggel vérvétel vár rám, aztán paróka vásárlás, gondolom egy élmény lesz, próbálok majd nem bőgni.
A következő nap pedig a második adagomat kapom és akkor itt át is csapok a jóba!
Mivel kemo alatt lehet bent látogató egy régi barátném be fog jönni hozzám beszélgetni és filmet is viszek most, mert nem akarom hallgatni a sok beteg embert, akik ott lesznek.
Sokan kérdeztétek, hogy szedek-e valamit, amivel erősíteném magamat, az immunrendszeremet? Nem szedek semmit, a doktornő leállított már az elején azzal a mondatával, hogy egyenlőre semmin ne változtassak,mert nem tudhatjuk mivel táplálom a daganatot. Szóval erről ennyit.

Aztán a következő jó! Új telefonom van, nagyon szép, nagyon tud és nagyon szeretem! Innen is köszönöm annak a tüneményes "kislánynak" (bocsi) a segítőkészségét, aki az eladás mellett még egy kis lelket is öntött belém az emberek hozzáállásával kapcsolatban. Akkora mosollyal léptem ki a boltból, hogy egészen úgy éreztem, mintha nem is lenne a világon semmi bajom! :)
Aztán szerdán kaptam ajándékba kb. két órahosszát egy régi baráttól, vigasztalása felbecsülhetetlen volt a számomra akkor, köszi Annamari!
Pénteken egy barátnőm látogatott meg, sokat beszéltünk mindenféléről, aminek még lesz folytatása, mert az a kezelés a lelkemnek nagyon jó volt!  Access Bars keressetek rá a gugliban.
http://www.lelkirendrakas.hu/konzultacio/mi-is-az-az-access-bars/

A mai jó pedig, hogy Csabeszom 4. lett élete első futóversenyén, olyan cuki volt még sírt is..én is.. azt mondta azért, mert büszke volt magára. :)
Petrám is benne volt az első 10-ben, aminek szintén nagyon örültem, mert minden, amit ő elér az egy csoda. Csoda az is, hogy egyáltalán életben van, hiszen a születése sem volt egyszerű, olyan apró lányka volt, mint egy játékbaba (1450 gramm és 39 cm).! :)

Végül pedig nem lehet elmenni amellett, hogy mennyien gondoltok rám.
Nem volt olyan nap, hogy ne kaptam volna érdeklődő, bíztató üzeneteket, hívásokat.
Köszönöm!
Azt gondoltam, hogy nem szólok, nem osztom meg mikor írok a blogba, mert nem akartam, hogy kötelezőnek érezze bárki is ennek az olvasását. De, mivel sokan kérdezték személyes találkozáskor, hogy mikor írok már, -mert ők igenis kíváncsian várják a következő bejegyzést-, ezért mindig meg fogom osztani az aktuálist, ezzel is megköszönve, hogy gondoltok rám! :)
Ölelés!



 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...