2017. augusztus 24., csütörtök

Kibírom! Anyaszagú vagyok!

A mai nap reggele sem volt jobb, olyan volt mint a tegnapi nap éjszakája. Egész délelőtt hányinger, kajára gondolni sem mertem. Többször is pityeregtem, de ez csak olyan jön és megy sírás. Gondolom a hormonjaimnak sem tetszik valami. Egy kis érdekesség, hogy a könnyeim is fémes szagúak, meg az ízük is olyan, de a bőrömön és a hajamon is érzem azt a vasas szagot. Megszagoltattam Csabeszommal is, de azt mondta "anyaszagú" vagyok. :)
Az éjszakám nem volt olyan rossz, kevesebbszer ébredtem és még álmodtam is valamit. Nem tudom mit, de jó volt. :) .. és folytatódott!
Délben egy kis húslevest szorítottam magamba, mert az agyam azt diktálta, hogy enni kell, mert sz@rul leszel és nem engednek többet haza!
A délután már az "egészen jó" kategóriát is megnyerte. Tudtam enni szilárd ételt, vajas kenyeret jó sok paradicsommal. Üldögéltem a kertben és már nem fáztam, mint tegnap. Le tudtam magam foglalni egy kis házimunkával, ebből kifolyólag azt gondolom, hogy a holnap ettől csak jobb lehet és egész nap jól leszek! :)
Más egyébről nem is tudok beszámolni, mert most szerencsére nem történik semmi említésre méltó.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...