2017. október 3., kedd

Az utolsó piros...

Azt kell mondjam, hogy jó volt. Nagyon be voltam tojva, hogy kibírja-e a vénám, de a nővérke szerencsére talált egy másikat és olyan gyorsan lement minden, hogy 13 óra után pár perccel már kész is voltam. Itthon aztán betoltam egy nagy gyros tálat, ( csípősen, mer'azúgyjó ) aztán zuhany és most írok... jól vagyok. Rágózok, mert a fémes ízt már érzem, de nem érdekel a következő két nap kínlódása, mert az UTOLSÓÓÓVOOOLT!!! ...ebből kiindulva.. hogy fogok örülni a legeslegutolsó kemónak???
Amúgy már kiszámoltam december 5-én fogom kapni, a doktornőmmel megbeszéltek alapján utána 1 hónap pihenő és a műtét januárra tolódik. :) Pont, ahogy szerettem volna! A karácsony a miénk marad!!! ;)
Egyébként ez a hét már a pihenésről fog szólni, semmi extra nem lesz. A jövőhét viszont olyan sűrű, hogy magamnak is jót teszek vele, ha leírom.
Szóval kedden vérvétel (tumormarkeres is), RTG, kardiológia.
Csütörtökön mammográfia a Jerikón, hasi UH a Kenézyben.
16-án fogom kapni azt a bizonyos sugárdózist, ami miatt 24 óráig nem láthatom a gyerekeimet. Addigra keresnem kell valami filmet, mert a Trónokat addigra megnézem. :))
20-án lesz a következő kemo előtti vérvétel és 24-én jön az új adag. Ez már csak 2 órahossza lesz, kivéve az első, mert a Herceptin miatt megfigyelésen kell maradnom 6 órácskát. :o :o :)
Aki szeretne bővebben erről olvasni:
http://www.webbeteg.hu/gyogyszerkereso/herceptin-600-mg-5/59158/betegtajekoztato

Egyenlőre "csak" ennyit tudok.

Köszönöm a mai biztatásotokat és az összes többit is, mert az mindig jókor jön!!!

Lehet van köztetek olyan "rajongó", aki kíváncsi a "negatív nénire". Találkoztam vele is és úgy volt, hogy együtt megyünk fel a kemora. Nem sokat beszéltünk, mert engem behívtak...aztán őt is...vártam, hogy jön és megyünk...közben töltök belé egy kis energiát. Kijött és mondta, hogy neki ennyi volt...ő most nem jöhet fel, nem kap most kezelést, mert nincs javulás....majd csütörtökön jön újra...csak annyit tudtam hebegni, hogy biztos van még más kezelés, de csak legyintett és elindult pecsételtetni az útiköltséges nyomtatványra. Nem könnyezett... úgy látszott, hogy valahol már beletörődött a helyzetébe, de azért én remélem van még valami gyógymód, amit bevetnek nála. Nagyon sajnáltam... kicsit még vártam, hogy úgyis hamar visszajön, de gondolom beszélgetett még az asszisztenssel és több időm nem volt, el kellett indulnom fel a gyógyulásom felé...

Erről a néniről viszont eszembe jutottak dolgok.
Nem írok neveket, mert valószínűleg agyonütnének és akkor nem tudnám ezt a frankó kemot végigcsinálni. :)
Szóval:
Én a mai reggelemet azzal kezdtem, hogy megöleltem pár embert, akiről tudtam, hogy tudnak nekem plusz energiát adni a mai nap elviseléséhez. Azt tettem, amit a tudatalattim diktált, életemben először... Nem az jutott az eszembe mit fognak szólni, csak az járt az eszembe, hogy nekik is jól essen és legyen nekik nagyon szép napjuk... mert az enyém is az lesz! :) És megteremtődött a jó nap.. :D
És a lényeg amit akartam... tudom, hogy olvas egy-két kárörvendő. Nekik fog szólni ez a pár sor:
Soha nem tudni kit mikor ér veszteség.
Ki mikor lesz beteg, mikor kerül olyan helyzetbe, amiből pusztán az anyagiak már nem segítik ki.
Itt csak az számít, hogyan tudsz felülemelkedni; hogyan tudsz magad köré olyan embereket keríteni, akik nem engedik, hogy elvessz a bánatodban. Hogy van-e még olyan ember körülötted, aki hajlandó lesz neked segíteni.
Az számít, hogy mennyire akarsz élni és mennyire tudsz megtanulni segíteni.
Az én lelkem tiszta, nincs benne harag senki iránt, azt hiszem én már megtanultam felülemelkedni rajta.
Persze nem vagyok egy jógi, de látom, hogy a harag nagyon sok energiát felemészt, ahogy a negatív gondolatok is...és most sokkal fontosabb feladatom van MEGGYÓGYULNI!!!! :)

Mindenkinek köszönöm a mai támogatást!!!
Ölelés és puszi!

 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...