2017. november 30., csütörtök

...és itt van a nagy mosoly, mit mosoly kacagás!!!!


Reggel elindultam a kórházba Erikámmal, akit szintén a betegség adott nekem, tisztaszívű, segítőkész, klassz csaj. Szóval a hasmenés és az eső ellenére is jól indult a nap, mert ott voltunk egymásnak. :)
Először a vérvételt intéztük el nekem, aztán átmentünk a Jerikóra az ultrahang miatt. Nem tudjuk miért, de sokat kellett várni. Mivel a vizsgálatom sürgős státuszban volt megrendelve, még így is hamarabb be lettem szólítva a többi beteghez képest.
Bent aztán értek sorban a meglepetések:

ELTŰNT A ROSSZINDULATÚ DAGANAT, A HELYÉN CSAK " DISZKRÉT KÖTEGEZETTSÉG" FIGYELHETŐ MEG. :D
ELTŰNT A JÓ INDULATÚ IS,
A NYIROKCSOMÓ 2 CM, DE FELOSZLOTTAK BENNE A SEJTEK!!
Boldogságom határtalan, hiszen az elmúlt hónapok szenvedési mégiscsak gyümölcsözőek voltak. :)

Ezután visszamentünk a kórházba, én az onkóra, Erika pedig előbb ultrahangra. Viszonylag hamar be is lettem hívva, mert a fehérvérsejtszám vacak lett.

Reggeli vérvétel eredménye:
GOT 40 < 40
GPT 134 <40, tehát a májam rendben van... nagyjából. Ez mégsem 400 fölötti érték.
A fehérvérsejtek pedig padlón vannak:1,31 (4,20-10,80 között lenne jó), emiatt most 4 napig fogok fehérvérsejtszám növelő szurit kapni a vállamba, ennek Accofil a neve. Ennek a mellékhatása csont- és izomfájdalom + el vagyok tiltva a közösségtől. :)
Lehetek még lázas, akkor antibiotikum kellhet és kórház, de tudom, hogy nem leszek! :)
A többi szuriért nem kell bemennem, a háziorvosnál intézem a péntekit, hétvégén pedig az ügyelet marad. 4- én kell visszamennem kontroll vérre a fehérvérsejtszám miatt, addig pihenő. :)
Egyébként meg lett dicsérve a gyönyörű UH eredmény, csak az a bökkenő, hogy a sebész nem fogja látni hol kell vágni. Ezért aztán a doktornéni interurbán megbeszélte az ultrahangos doktornővel, hogy a 6. utolsó kemó után, amikor majd meg lesz a műtét időpontja aznap reggel a Jerikón kell kezdenem és jelölő drótokat fog betenni a daganatok helyére, így a sebész tudni fogja, hogy eredetileg hol voltak a "golyóim".
Klassz lenne már ott tartani. :)))
Most nagyon örülök, mert a mai eredmény egyszerűen csodálatos!!!!
Közben Erika is intézte a vizsgálatait, szinte egyszerre végeztünk, nála is minden rendben volt. :)
Erika köszönöm itt is, hogy ma velem voltál!!! :*


Puszi a drukkolóimnak!!!



 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...