2017. december 25., hétfő

6. Kemo..az utolsó!

December 18-án megkaptam végre az utolsó adagot is, egy hét csúszás volt ugyan, de már nem bánom, az idén mégiscsak vége..
Nagyon tartottam attól, hogy nem leszek jól Karácsonyra, hát ez be is jött nagyjából, de nem a kemó mellékhatásaként, hanem a fehérvérsejtes szuri csinálja a csontfájdalmakat és újra keserű ízű minden.
Hétfőtől egészen péntekig úgy fel voltam pörögve, hogy egész sokmindent megcsináltam itthon. Aztán ahogy a 3. szurit megkaptam, onnantól van egy kis rosszullét. Ez olyan szívdobogásos érzés, mintha remegne odabent minden, mint amikor nagyon félünk valamitől, ez valószínűleg végigkísér a 10-ig. Van közben egy kis megfázásos, orrdugulós, kicsit köhögős tünet is, de szerencsére most tudok aludni. :) Ha mákom van akkor 27-én a véreredmény jó lesz és nem kell az utolsó két szurit felvenni..  A doktornővel úgyis találkoznom kell, mert az Onkoteam-hoz fog irányítani, hogy hogyan folytatódjon tovább a kezelésem. Mikor legyen műtét és sugár kezelés.Most csak annyit tudok, hogy 1 hónapig, vagyis január 18-ig nem lesz semmi extra csak pihenő. Végre. :)
Nagyon elfáradtam testileg és lelkileg is...
Amikor beültem az utolsó kemóra azt gondoltam sosem fog lecsepegni az infúzió.. pedig csak 2 órát kellett kibírnom. Nem is értettem így visszagondolva, hogy hogyan bírtam ki 6 órahosszát az első három alkalommal... A hajam is hiába nőtt vissza, megint le kellett tolni, mert elkezdett hullani.

Egyébként a karácsonyom szuper, nem is kívánhatnék jobbat. Csak azt sajnálom, hogy enni nem nagyon tudok, mert minden keserű ízű, ettetek már szentestés kajának spagettit? Főzni is emiatt nem tudok, de a rokonság itt van és segít ebben is. :) Nyugalom van és most nekem ez a legfontosabb.
Szilveszterkor majd bepótolom a "nagyzabálást" és talán alkoholizálni is fogok majd! :P

Végezetül mindenkinek, aki olvas,nagyon boldog Karácsonyt kívánok!
Legyetek hálásak, azért amitek van!
Lehet közhely, de valóban igaz a mondás, ha egészség van, minden van.
Puszi!!!!

 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...