2020. augusztus 21., péntek

 Üdvözlök Mindenkit!

Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek kedves olvasóim!

Jelentem jól vagyok és azóta is, hogy nem írtam minden leletem negatív. :)

Természetesen még mindig járnom kell 3 havonta ellenőrzésekre, de ez a legkevesebb, az eddigiekhez képest. Vigyázok magamra, a karomra külön figyelek, hogy ne legyen ödémás. Híztam is, aminek már nem annyira örülök, de egyenlőre nem tudok mit tenni ellene. Mondjuk ez nem fáj. :)

Nagyon büszke vagyok magamra és a kis családomra, hogy itt vagyok és keresgélhetem a szavakat, hogy megköszönjem. Megköszönjem azoknak, akik mai napig megkérdezik, hogy hogy vagyok... azoknak, akik azóta is segítséget nyújtanak nekem. Olyan apró dolgokkal teszik szebbé a napjaimat, mint a tele bevásárló kosár átemelése, a kutyafuttában puszidobás vagy a dicséret a hajamra, ruhámra.. hihetetlen jól tudnak esni. 

Próbálom is visszaadni azt a sok jót, amit kaptam/kapok és azoknak segíteni, akik most betegek.

Sajnos sokan megkeresnek, hogy mondjam el nálam milyen volt a betegség lefolyása. A "sajnos" szót ne értsétek félre, szívesen segítek! Csak szomorú, hogy szinte hetente/2 hetente kapok olyan üzenetet, amiben emiatt keresnek. Annyira sok és fiatal betegek vannak, hogy egyszerűen nem értem, miért nem hagyják, hogy egy kicsit jobban vigyázzunk magunkra. Magyarországon nagyon magas a daganatos betegek száma, mégsem teszünk ellene. Arra gondolunk, hogy velünk ez nem fordulhat elő, vagy eszünkbe sem jut ilyenekre gondolni, mert akkor "bevonzzuk" magunknak a bajt. Mindenki tudja, hogy dolgozni kell, mert akkor lesz ezünk meg azunk.. stb.stb., de néha álljatok meg egy kis pihenőre. Menjetek el szűrővizsgálatokra, mert nagyon fontos, ha nem a legfontosabb az idő! Nem azt kell nézni, hogy hány évesen lehet elmenni a szűrésekre, forduljatok orvoshoz, ha valami nem oké. Inkább legyen egy totál negatív eredmény, mint egy kései pozitív. Mindenki tudja, hogy az egészségügy túlterhelt, de még mindig jobb egy vizsgálati időpontra heteket várni, mint el sem indulni.

Keressetek nyugodtan, ha kell!

Vigyázzatok magatokra, mert más nem fog és nem tud!!!

Ölelek Mindenkit! 












 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...