2017. december 28., csütörtök

Vérvétel oké!

A tegnapi vérvétel rendben volt, a májfunkció csak a duplája lett, de ez most nagyon jó eredménynek számít. :) A fehérvérsejtszám kicsit több is lett, de ez sem a "rosszeredmény" kategória.
Január 4-én kell mennem a Jerikóra, a kezelés pedig 8-án fog folytatódni. Akkor már csak a Herceptint fogom kapni és nagyon bízom benne, hogy már nem lesznek olyan kemény mellékhatások, mint amiket most megéltem. Klassz lenne, ha normálisan tudnék enni és aludni. :)
Az ízérzékelésem még most kezd visszatérni, tehát a szilveszteri menüsort úgy végigeszem, mint a huzat! :)
Nagyon örülök, hogy egy szakasz lezárult. Annak meg mégjobban, hogy az idén már semmi nem fog történni, ami vizsgálatokkal vagy kezelésekkel kapcsolatos...a kórház környékére se kell mennem. :D
Jó tudom, hogy ez csak 3 napot jelent még erről az évről, de olyan jóóóó!!!!
Azt gondoltam csinálok egy számvetést magamnak, amit általában mindenki szokott, de az idén ezt inkább átugrom. Örülök annak, amim van. Örülök minden egyes egészséges percnek, amit a családommal tölthetek. Biztos van egy csomó minden, amit másképp is lehetett volna csinálni, de valamiért úgy lett ahogy.
Örülök annak, hogy a betegség sokmindent megváltoztatott bennem is. A fontossági sorrendek átalakultak. Még annak az öregasszonynak is örülök, aki a minap az öklét rázta rám, mert kintebb jöttem a STOP vonaltól... és így neki nagyobb ívben kellett kanyarodnia... vagy a fickó, aki a hentesnél elém állt, mert siet...pedig csak ketten voltunk vevők...hagytam a francba, aztán amíg fizetett a hentesfiú elnézést kért helyette.. :O Mondtam neki, hogy felesleges, ráérek a rákbetegek nem sietnek sehová... örülnek, hogy bemehetnek a henteshez vásárolni és nem egy kórteremben kell feküdniük.. Erre a történet "gonosza" megfordult és szúrósan rámnézett.. azért belőlem egy "boldogkarácsonyt" kisbetűvel kibukott. :)

Szóval minden sínen és minden jól alakul!
Kívánom, hogy Nektek is minden jól alakuljon a következő évben!
Érjétek el, amit elszeretnétek és vigyázzatok arra, amitek van...mert az már csak akkor fog hiányozni, ha már nem lesz..

Boldog, Nagyszerű, Szeretettel és Egészséggel teli Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!!!



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 Üdvözlök Mindenkit! Holnap lesz 3 éve, hogy az első gyógyító folyadékot megkaptam és elindultam azon a rögös úton, amit ti is követhettetek...